“Без строку давності”

28 вересня 2011 року в селі Шепарівці відбулося поминальне віче “Без строку давності” приурочене 70-річчю давності масового розстрілу фашистами мирного населення в Шепарівському лісі з міста Коломиї і навколишніх сіл. Серед розстріляних були євреї, українці, поляки та інші національності. З ініціативи голови єврейської громади м.Коломиї Якова Заліщикера реконструйовано і відновлено пам’ятник на місці розстрілу. Ним завжди опікується єврейська громада віддаючи шану і повагу тим, хто безневинно був розстріляним у Шепарівському лісі.

Відкривали реконструйований пам’ятник голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Негрич, голова єврейської громади м.Коломиї Яків Заліщикер, сільський голова Шепарівців Іван Терпелюк. До пам’ятника від влади, сільської громади та єврейської громади були покладені вінки і квіти.

До присутніх звернулися голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Негрич, головний раввін Івано-Франківщини Моше Лейб Колєснік, голова єврейської громади м.Коломиї Яків Заліщикер. Далі за убієнними єврейська громада відправила молебень, а священики села відслужили панахиду.

Всіх залиблих пом’янули хвилиною мовчання, а учні школи підготували монтаж віршів “День пам’яті і надії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *