«Геть паління! Ми здорове покоління!»

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді.
Ми добре знаємо, що здоров’я – найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. Без здоров’я немає щастя. Іноді молодь  навмисно все робить для того, щоб загубити своє здоров’я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них і яких потім не можуть позбутися, але спочатку вони про це не думають і хизуються перед друзями. Та тільки чим? Не дуже приємно і навіть шкода дивитись на таких дітей, знаючи, що через деякий час вони почнуть хворіти, адже самостійно, власними руками запустили процес самознищення.
Куріння є одним з шкідливих і поширених звичок серед молоді. Крім завдання непоправної шкоди здоров’ю курців та їх оточенню, ця звичка перешкоджає формуванню у дітей, підлітків, юнаків та дівчат, адекватних віку поведінкових установок на здоровий спосіб життя.
Саме з метою виховання негативного ставлення до нікотину та його згубну дію на організм людини у масовій бібліотеці селища Гвіздець було проведено інформаційну годину «Геть паління! Ми здорове покоління!»  за участю лікаря-терапевта Гвіздецької амбулаторії Нестер Ганни Дмитрівни, яка ознайомила  учнів з причинами та наслідками вживання тютюнових виробів, розповіла про формування  навичок  здорового способу життя та виховання усвідомленого ставлення до здоров’я як найвищої цінності людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *