Районний семінар-практикум «Бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля дітей»

14 лютого 2018 року відбувся районний семінар-практикум «Бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля дітей» для працівників бібліотек-філій Коломийської централізованої бібліотечної системи. Привітав учасників семінару Гвіздецький селищний голова Володимир Ясуник. Відкрила семінар начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор, яка звернула увагу на важливість роботи бібліотек у формуванні особистості молодого покоління.
Учасники семінару оглянули Гвіздецьку бібліотеку для дітей, колядкою і віншуваннями зустріли присутніх вихованці Гвіздецької школи мистецтв. Бібліотекарі Світлана Ткачук та Тетяна Тимків розповіли про роботу бібліотеки для дітей. Завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки Наталія Мельничук зробила огляд нової літератури. Завідуюча сектором масової роботи відділу обслуговування обласної бібліотеки для дітей Лідія Брилюк провела змістовну консультацію «Книжкова виставка як подія». Про індивідуальні форми роботи з наймолодшими читачами розповіла головний бібліотекар відділу обслуговування дошкільнят обласної бібліотеки для дітей Мар’яна Попадюк. Про пріоритетні напрями роботи бібліотеки з дітьми говорили методисти центральної районної бібліотеки Марія Николайчук, Галина Сапович, бібліограф Руслана Ониськів.
Директор Коломийської центральної районної бібліотеки Наталія Тарновецька підсумувала, що в роботі бібліотек найважливішою є робота з дітьми: створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного розвитку у вільний від навчання час, задоволення їхніх освітніх потреб. Від вміння бібліотекаря спілкуватися, розуміти потреби, порадити – залежить чи виросте з маленької людини справжній читач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *