“Стрітення Господнє величаймо”

             На другий місяць зими випадає одне із найбільших і найшанованіших церковних свят – Стрітення, яке відзначають 15 лютого. А ще цей день вважається змаганням між Зимою і Весною. Саме 15 лютого вони  зустрічалися і починали змагатися. Якщо тітонька Зима переможе, то довго іще буде холодно, а якщо красуня Весна візьме гору, то повер­не на тепло, котра з них переможе, та буде до кінця місяця господарювати. Стомлена, змарніла та виснажена від праці Зима, повинна поступитися молодій, повній сил Весні.
А ще Стрітення – це церковне свято. Колись давно, коли ще не народився Ісус Христос, жив у Єрусалимі праведний старець, священик Симеон, якому було відкрито Богом, що він не помре, поки не побачить Спасителя світу.
І ось у лютому, в середині місяця, священик Симеон зустрів біля храму маленького Ісусика, взяв його на руки і сказав: «Тепер я вже можу спокійно померти».
Сьогодні, 8 лютого, напередодні свята дитяча бібліотека смт. Гвіздець підготувала для своїх користувачів годину народознавства “Стрітення Господнє величаймо”.
Діти мали можливість почути багато цікавої інформації, ознайомитися із бібліотекою та оглянути новинки дитячої літератури.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *