Вони мають в серці те, що не вмирає


19 лютого в масовій бібліотеці селища Печеніжин відбулася зустріч з репресованими, жителями селища Печеніжин під назвою “Вони мають в серці те, що не вмирає”. В заході взяли участь жителі селища, які були вивезені за часів радянської влади на заслання, діти тих, хто не дожив до сьогоднішнього часу та діти, які були народжені на засланні і повернулися до рідного дому. Усіх вітав селищний голова Ігор Довірак. Зустріч вела завідуюча бібліотекою Марія Кушнір. Учасники зустрічі обмінювалися спогадами про ті трагічні часи, згадували всіх тих, хто не повернувя і тих, хто не дожив до цієї зустрічі (попередня така зустріч відбувалась у 2008р.). Місцевим краєзнавчим музеєм ім.О.Довбуша була представлена експозиція матеріалів про уродженців селища, які були вивезені і померли на засланні.
На заході був присутній Михайло Петрович Довірак, письменник, який вивчав і досліджував історію і долі цих людей. Здійснено перегляд книги “Реабілотовані історією” в яку ввійшли… уродженці Печеніжина.
В пам’ять про Дмитра Гриньківа, поета, прозаїка, громадського і політичного діяча, колишнього голови Коломийської міськрайонної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих, на заході лунали його вірші.
У виконанні фольклорного жіночого ансамблю будинку культури смт.Печеніжин лунали повстанські пісні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *