Зв’язки з засобами масової інформації та основи піару для публічних бібліотек

http://s56.radikal.ru/i154/1307/26/56dbf66cc82b.jpg9 липня 2013 р. на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбувся семінар-тренінг „Зв’язки з засобами масової інформації та основи піару для публічних бібліотек”, організований ГО „Свобода слова” у співпраці з програмою „Бібліоміст”.Навчання складалося з трьох модулів, які провели тренери Тарас Яценко і Світлана Жаб’юк з громадської організації „Свобода слова”.
Коломийську ЦБС представляли методист І категорії ЦРБ Наталія Гриньків та бібліотекар відділу комплектування ЦРБ Галина Сапович, які отримали  унікальну можливість ознайомитися з основними принципами і методами налагодження і підтримки співпраці з журналістами газет, радіо, телебачення та інтернет-видань.
Під час практичних занять бібліотекарі вчилися писати прес-анонси, прес-релізи та пост-релізи про свої публічні заходи, які можуть зацікавити працівників мас-медіа та сприяти розкриттю роботи книгозбірень у ЗМІ різних рівнів. Вони вчилися представляти свої проекти, давати інтерв’ю та проводити прес-конференцію.
Працівники бібліотечних закладів отримали чимало корисних порад від журналістки і тренера С.Жаб’юк, які допоможуть їм виконати домашнє завдання – провести інноваційний бібліотечний захід та організувати його висвітлення не тільки місцевими журналістами, але й регіональними представниками центральних засобів масової інформації.
http://s017.radikal.ru/i444/1307/0d/49e9283c3261.jpg
http://s017.radikal.ru/i401/1307/ce/7387e34dd42d.jpg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *