Коломийська централізована бібліотечна система отримала 1100 примірників книг

Результат пошуку зображень за запитом "книги"

        Напередодні Дня Святого Миколая  Коломийська централізована бібліотечна система отримала 1100 примірників книг за програмою Інституту книги «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів» та обласною програмою поповнення фондів україномовною книгою.

          Український інститут книги  організував  та провів відкритий   прозорий конкурс  закупівлі книжок для поповнення фондів публічних бібліотек. Завдяки чому у бібліотеки України, зокрема і нашого району,  надійде  дійсно змістовна якісна україномовна література. Серед отриманих книг значну частку становить художня література, книжки для юнацтва та видання для дітей.
В середньому кожна бібліотека району отримає від 10 до 25 книг.
Цитуючи слова нашого земляка, засновника видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івана Малковича, чиє видавництво другий рік поспіль входять до ТОП-10 тих, чиї книжки закуповуються для українських бібліотек, з моменту створення Інституту книги, процес  закупівлі книжок налагодився, а залучення високопрофесійних спеціалістів державного масштабу до конкурсного відбору, сприяє тому, що до бібліотек потрапляють найякісніші книжки.