Підсумки конкурсу “Краща бібліотека року”

Вже традиційно на початку вересня в центральній районній бібліотеці проводяться підсумки конкурсу “Краща бібліотека року”.
Районний конкурс «Краща бібліотека року» проводиться щорічно центральною районною бібліотекою відділу культури Коломийської РДА серед бібліотек-філій з метою підвищення інтенсивності та якості інформаційно-бібліотечної діяльності, визначення кращих ідей, впроваджених інновацій, що сприяють ефективній роботі, залучення потенційних користувачів до бібліотек району.
Основними завданнями конкурсу є: створення необхідних умов для реалізації права громадян на бібліотечне обслуговування та збереження культурної спадщини; активізація діяльності бібліотек в сфері інформаційно- комунікаційних технологій; створення моделей сучасних бібліотек, які відповідають потребам місцевої громади; визначення перспективних напрямків розвитку бібліотечного обслуговування; участь в розвитку території свого регіону у співпраці з органами місцевого самоврядування та партнерськими організаціями; створення системи підтримки та розвитку читацької культури, духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб особистості; розширення видавничої діяльності бібліотеки; виявлення та стимулювання творчої ініціативи бібліотечних працівників; підвищення професійної майстерності працівників книгозбірень.
5 вересня 2017 року журі розглянуло подані матеріали бібліотек і визначило переможців районного етапу конкурсу:
І місце – бібліотека-філія села Струпків;
ІІ місце – бібліотека-філія села Виноград;
ІІІ місце – бібліотека-філія села Спас Горішнє.
У відповідності до напрацювань з окремих напрямків роботи відзначили бібліотеки у номінаціях:
«Бібліотека – територія творчості» – переможцями стали бібліотеки-філії сіл Ковалівка, Раківчик;
«Бібліотека – технологія успіху» – переможцем стала масова бібліотека смт. Отинія;
«Бібліотека. Громада. Соціальне партнерство» – переможцем стала бібліотека-філія села Ліски.
Бібліотека-переможець районного етапу конкурсу візьме участь в обласному конкурсі «Краща бібліотека року» в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *