ПОЛОЖЕННЯ про Коломийську районну премію імені Василя Стефака в галузі літературного краєзнавства

 1. Районна премія ім. Василя Стефака в галузі літературного краєзнавства (далі Премія) присуджується щорічно молодим краєзнавцям-дослідникам, колективам краєзнавців-дослідників за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризацію літератури рідного краю, Коломийщини, особливий вклад у розвиток різних напрямів літературних досліджень.
 2. Кандидатури на здобуття Премії мають право висувати колективи, навчальні заклади, літературні студії, бібліотеки, громадські об’єднання.
 3. Висунення кандидатур на здобуття районної Премії повинно здійснюватися в умовах об’єктивного і аргументованого попереднього вивчення роботи чи краєзнавчих досліджень.
 4. Береться до уваги: оформлення роботи, вибір напряму досліджень, новизна теми, наявність нарисів, окремих публікацій, циклів статей, фотодокументів. Робота обсягом 30-35 сторінок.
 5. Вік кандидатів до 20 років.
 6. На здобуття Премії подаються такі документи: клопотання колективу, дирекції навчального закладу, керівника літературної студії, бібліотеки, громадського об’єднання про присудження Премії, витяг з протоколу засідання, біографічна довідка кандидата, характеристика краєзнавчої діяльності та творчого доробку, дослідження.
 7. Для розгляду документів, поданих для присудження районної Премії та визначення кандидатур для її присвоєння створюється комісія, склад якої затверджується спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та районної ради терміном на п’ять років.
 8. Пропозиції на здобуття премії ім. Василя Стефака комісія приймає з 1 лютого поточного року. Матеріали подаються за адресою: м. Коломия, вул. Театральна, 21а, 2-й поверх. Телефон-факс 2-02-43, 2-55-46, тел. 2-35-14, 4-74-68; е-mail:
 9. Повідомлення про кандидатів на здобуття премії ім. Василя Стефака в галузі літературного краєзнавства публікується в місцевій пресі, оголошується по телебаченню і радіомовленню.
 10. Комісія розглядає всі пропозиції, що надійшли, і після всебічного обговорення при наявності не менше 2/3 складу приймає більшістю голосів присутніх рішення про присудження премії конкретним кандидатурам, про що складається відповідний протокол з підписами. Рішення комісії затверджується головою Коломийської райдержадміністрації, головою районної ради.
 11. Щорічно приймається рішення про присудження трьох премій. Вручення відбувається 3 березня (Всесвітній день письменника).
 12. Особам, які відзначені премією, присвоюється звання «Лауреат Коломийської районної премії ім. Василя Стефака» з врученням Диплома та грошової премії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *