Переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»

    В Коломийській центральній районній бібліотеці відбулись підсумки районного етапу  Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ». Проектні роботи написали 28 учасників – читачів бібліотек району. Куратор проекту – методист І категорії організаційно-методичного відділу Марія Николайчук.  Основна мета конкурсу  – розвиток зацікавленості дітей у читанні завдяки «відкриттю» ними книги, а також стимулювання  до розробки та впровадження власних програм популяризації  читання,  залучення до читання ровесників.

    Учасники мали можливість ознайомитись з новими надходженнями літератури для дітей та підлітків. Огляд підготувала і провела бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ Мар’яна Гальчук.
     Переможці: 1 місце – Надія Мельник, читач бібліотеки с. Черемхів; 2 місце – Світлана Ткачук, читач дитячої бібліотеки  смт. Гвіздець; 3 місце – Тетяна Жибак, читач бібліотеки с. Струпків, – озвучили презентації власних проектів. Учасники та переможці конкурсу нагороджені Дипломами, Подяками та пам’ятними подарунками.
   Подарунком від центральної районної бібліотеки стала екскурсія до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття  ім. Й. Кобринського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *