«Шевченків світ в буянні фарб, сплетінні ліній»

IMG_2326Тарас Шевченко – відомий у світі, в першу чергу, як митець слова. Однак це аж ніяк не забирає його слави, як художника. У його творчості поезія і живопис тісно пов’язані між собою. Свого часу відомий художник Леонардо да Вінчі стверджував, що «малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство». Для Шевченка живопис став потребою, вираженням його творчого духу.
Нам інколи здається, що ми так багато знаємо про трагічну долю Тараса Григоровича, і про викуп його із кріпацтва… Але, погодьтеся, що він мало відомий нам як художник.
Година мистецтва «Шевченків світ в буянні фарб, сплетінні ліній», яка відбулася 7 березня в центральній районній бібліотеці мала на меті розкрити ще одну грань таланту Кобзаря – малярство.
Присутні мали можливість здійснити віртуальну мандрівку Національним музеєм Т.Г. Шевченка, ознайомитися з найбільш знаковими картинами Тараса Григоровича та історією їх написання.
Окрасою заходу були виступи викладачів Нижньовербізької дитячої школи мистецтв, призерки районного конкурсу читців, присвяченого 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка Юлії Линдюк, переможця такого ж конкурсу П’ядицької ОТГ Романи Кісилейчукта та ілюстрації за творами Т. Г. Шевченка виконанні учнями Нижньовербізької дитячої школи.
IMG_2318
IMG_2327

IMG_2323

IMG_2319

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *