«Школа молодих поетів» в краєзнавчому відділі Коломийської  центральної районної бібліотеки

4 жовтня 2017 року в краєзнавчому відділі Коломийської  центральної районної бібліотеки  відбулася «Школа молодих поетів» із зустрічі з Василем Рябим і Володимиром  Франкевичем.
Цей літературно-мистецький проект є новим. Він має на меті популяризувати поезію серед молодого покоління.
Завжди бентежить та захоплює чарівність поетичного слова. Коли торкаєшся струн поезії, зайвий раз переконуєшся, що таємницю творчої миті збагнути просто неможливо.
Ця зустріч стала ніби наближенням до царства поезії, яке спроможне перетворювати красу на добро. Безсумнівно, поезія — планета почуттів і думки, мрія й гармонія людської душі.
Магія і краса поетичного слова, любов до ліричних мелодій, мудрих думок об’єднали серця всіх, хто прийшов на це свято: Данищук Лілію, Клапцуняк Мар’яну, Павлюк Євгена, Семців Марію,  Гевчук Христину, Лінкевич Христину, Бойчук Галину, Сікорську Іннесу.
Під час зустрічі, кожен юний поет, по черзі, розповідав про себе і свій шлях у світ поезії, декламував власні вірші і прозові твори. Корифеї поетичного слова оцінювали талант та давали цінні рекомендації. В цей день в краєзнавчому відділі лунали чисті і світлі вірші про Бога, батьків, Україну, любов…
Багато емоцій і вражень отримали молоді поети від теплої зустрічі.
Високо художня поезія запалює іскру в очах юного покоління, допомагає шукати свою дорогу в житті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *