“Школа юних літераторів” в краєзнавчому відділі Коломийської центральної районної бібліотеки

     28 лютого 2018 року в краєзнавчому відділі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулась “Школа юних літераторів” та зустріч з поетесою, вчителем, лауреатом літературної премії імені Леся Гринюка Наталією Тимофіїв та поетом, перекладачем, вчителем німецької мови, лауреатом літературної премії імені Леся Гринюка Анатолієм Осадчим.    Цей літературно-мистецький проект достатньо новий та має на меті підтримувати обдаровану молодь, розвивати творчі здібності, популяризувати поезію та прозу, виховувати літературні та естетичні смаки у молодого покоління.

Під час зустрічі кожен юний літератор мав можливість розповісти про себе і свій творчий шлях у світ поезії, а також продекламувати власні вірші і прозові твори. Наталія Тимофіїв та Анатолій Осадчий оцінювали твори юних митців та давали цінні рекомендації кожному автору.

Сподіваємось, що проект “Школа юних літераторів” незабаром об’єднає ще більше юних митців, адже серця, в яких живе поетичне слово та любов до рідного краю – це запорука світлого майбутнього України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *