“Я дітям серце віддала”

Першим було слово. А зі слова, з рідної мови починається людина. Вона робить перші кроки по землі й перед нею відкривається загадковий дивосвіт, відкривається чудова краса навколишнього світу – рідного краю.
Ми живемо в Україні, в краї невимовно багатому на казкові краєвиди, на чарівні пісні, на чудову милозвучну мову, якою можна передати все на світі.
Душа, переповнена любов’ю, добротою, щирістю, звертається до поезії і починає відтворювати цю красу. Таку красу та любов до рідного краю, рідної природи змалювала у своїх віршах Марійка Підгірянка – поетеса чудового гірського краю.
В Гвіздецькій дитячій бібліотеці відбулася літературна година “Я дітям серце віддала” до 137 річниці з дня народження української дитячої письменниці Марійки Підгірянки. У заході взяли участь хореографічний та вокальний ансамбль “Дзвіночок” під керівництвом Світлани Іванюк. Подарунком для слухачів прозвучали пісні у виконанні Прохорової Насті та Павлюк Діани. Запрошеними на захід були учні 4 класу Гвіздецької ЗОШ.
Віриться, що всім присутнім на заході сподобались і запам’ятались прослухані вірші, які допоможуть краще відчути гарний настрій і непростий навколишній світ, навчать “як зло оминати і добро чинити”, бо написані вони хоч і давно, зате щиро від душі і з великою любов’ю.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *