Як більше читати?

«Книги – найбільшмовчазні й найвірніші друзі; вони – найдоступніші і наймудріші радники, і вони найтерплячіші вчителі »
Чарльз Вільям Еліот.
http://s019.radikal.ru/i638/1510/a7/2c9223fc7bae.jpgНапевне, кожен з вас нерідко казав собі: «Треба більше читати». Навколо вас море інформації, яку ви хочете отримати, і всі ці навички, які ви хочете придбати. Ви загорілися читанням, щоб стати кращим батьком, другом, співробітником, босом, письменником чи підприємцем. Ви хочете зануритися в захоплюючу історію і побачити світ з абсолютно нової точки зору. Ви знаєте, що дуже багато придбаєте, читаючи книги.
Але коли ви повертаєтеся додому після довгого дня, ви піддаєтеся спокусі – вмикаєте телевізор, поки лежите на дивані, заходите на Facebook і переглядаєте приколи на YouTube. Не встигли озирнутися, а вже пора лягати спати. Сьогодні у вас просто не залишилося часу на читання.
Якщо в цьому ви побачили себе, не переживайте. Ви не самотні. Опитування, проведене в Америці, показує, що за останній рік лише половина дорослого населення прочитала 5 або менше книг. Ось тільки так бути не повинно.
Завжди носіть із собою книгу
Коли ви весь час носите з собою книгу, менша ймовірність того, що ви «зависнете» у телефоні або замрієтеся, стоячи де-небудь в черзі. Якщо ви будете проводити час очікування за книгою, то кількість книг, які ви прочитаєте, істотно збільшиться.
Виділіть час для читання перед сном
10 або 15 хвилин читання перед сном – хороший спосіб розслабитися після важкого робочого дня.

Висипайтеся
Швидше за все здається, що цій раді тут зовсім не місце. Тому дозвольте пояснити. Багато людей хочуть почитати поки вони їдуть на роботу в метро або на електричці, але оскільки вночі вони не виспалися, то відповідно вони вирішують подрімати. Якщо ви добре відпочили, то можете використовувати час в дорозі для дуже цінного читання.

Слідкуйте пальцем або ручкою коли читаєте
При читанні ваші очі «стрибають» від одного слова до іншого (нерідко вже прочитаного) – це природно. Таким чином, ви постійно підказуєте своїм очам, де ви зупинилися. Ця порада допоможе збільшити продуктивність вашого читання в кілька разів.
Використовуйте електронну «читалку»
Ви можете налаштувати для себе розмір шрифту, можете пересилати книгу на кілька пристроїв, можете виділяти текст і робити позначки, а найголовніше, ці всі речі (і багато інших) можна робити однією рукою. Адже це так зручно, коли їдеш у переповненому автобусі або трамваї і однією рукою тримаєшся за поручень.
Купуйте аудіокниги
Якщо ви віддаєте перевагу «читати вухами», то цей варіант для вас ідеальний.
Читайте одну книгу за раз
Як би принадно це не виглядало, спробуйте концентруватися тільки на тій книзі, яку читаєте в даний момент, так ви отримаєте значно більше користі від кожної книги.
Читайте, поки ви сидите на «троні»
Звичайно, не варто проводити в туалеті півдня, але якщо ви туди йдете на 5 або більше хвилин, чому б не провести їх з користю. П’ять хвилин додаткового читання вам забезпечені.
Записуйте книги, які ви вже прочитали
Дуже захоплююче спостерігати, як з часом цей список росте і поповнюється. Він так само надихне вас рухатися вперед і продовжувати читати.
Складіть список книг, які ви хочете прочитати
Цей список – символ тих знань, які ви хочете отримати в майбутньому. Періодично заглядаючи в цей список і поповнюючи його, ви будете мотивувати себе на подальше читання!

Читання книги, немов хімічна реакція. Ви ніколи не будете тією ж людиною, якою ви були до прочитання книги, оскільки книги вчать, заохочують і формують нас.
Сподіваємося, що ці 10 порад допоможуть вам стати кращими за допомогою хороших і цікавих книг.

Посилання:http://vk.com/vk.goodfakts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *