Бібліотека-філія села Ценява отримала довгоочікуваний подарунок

         23 серпня 2019 року, у часі відзначення Дня прапора, у бібліотеці-філії села Ценява зібрались дорослі і діти в  очікуванні такого необхідного і бажаного подарунку – комп’ютера для користувачів бібліотеки.
     В гості до бібліотеки  в цей день завітав народний депутат України Андрій Іванчук. Вручив книги, одразу ж пообіцяв подарувати ще й принтер, а на дитячий майданчик біля закладу культури – штучне покриття, спілкувався з дітьми, привітав усіх з прийдешнім Днем народження нашої держави – Днем незалежності.
     Голова районної державної адміністрації Любомир Глушков побажав усім із задоволенням користуватися комп’ютером та не забувати черпати знання у книжках.
Завдяки сприянню сільського голови бібліотеку уже підключено до мережі Інтернет.
       Нині нікого не треба переконувати, наскільки корисною в роботі бібліотеки є оргтехніка, настільки якіснішим стає обслуговування користувачів. Комп’ютер – не є альтернативою книжкам, скоріше це ще один спосіб залучити відвідувачів. Оскільки бібліотека в умовах сьогодення – це інформаційний центр, то, відповідно, тут повинна бути інформація на різних носіях. Користуючись інтернетом, бібліотекар зможе переймати досвід інших бібліотек, жителі старшого покоління можуть спілкуватися через соціальні мережі зі своїми рідними за кордоном, будь-хто зможе оплатити комунальні послуги чи дати показники лічильників, школярі підготують реферат чи тематичну роботу, діти матимуть можливість слухати аудіо книги чи дивитись пізнавальні фільми, а колективний перегляд формуватиме поле для спілкування і обговорення тощо.
Бібліотекар бібліотеки-філії с. Ценява Віта Василик щиро вдячна народному депутату Андрію Іванчуку, голові райдержадміністрації Любомиру Глушкову, сільському голові Богдану Томенчуку за сприяння і підтримку.