Презентація книжки Миколи Савчука «Хатами й архівами за давниною».

21 листопада 2019 р.,  відбулася презентація книжки спогадів коломийського краєзнавця й фольклориста, заслуженого артиста України, письменника-гумориста Миколи Савчука «Хатами й архівами за давниною».    Місцем проведення став   Коломийський педагогічний коледж.

Під час   заходу члени обласного правління Національної спілки краєзнавців України Валерій Ковтун і Василь Глаголюк вручили коломийському авторові свідоцтво про присвоєння звання «Почесний краєзнавець України» і нагрудний знак.

Вела захід директорка Коломийської центральної районної бібліотеки  Наталка Тарновецька, виступали голова міськрайонного товариства «Просвіта» Василь Глаголюк,   лауреат Національної премії ім. т. Шевченка Михайло Андрусяк, науковець Микола Васильчук, керівники міського і районного відділів культури, заслужені працівники культури України Уляна Мандрусяк і Людмила Федор. У своєму виступі   Микола Савчук подякував за нагороду, подякував організаторам презентації, або, як він називає, книжин, а також наголосив  присутнім, що ми вже 28 років маємо унікальну можливість досліджувати рідний край, прославляти його, дбати про його культуру й духовність, і повинні цим дорожити.

На презентації були присутні  краєзнавці Коломийщини, які на пропозицію найновішого Почесного краєзнавця України Миколи Савчука стали до спільної фотознімки.

                                              За матеріалами Інтернет газети  «Дзеркало медіа».