Презентація книжки Володимира Присяжнюка “Експресії”

 

9 жовтня 2019 року у Коломийській центральній районній бібліотеці відбулася презентація нової збірки поезій Володимира Присяжнюка «Експресії».

Автор душевно-непідвладний часу, емоційно, з глибокими почуттями і ліризмом втілюється в образи, непідкорюється буденності, зупиняється на перехрестях життя, щоб задуматися про вічні чесноти людини: честь, гідність, блаженство. Презентує себе не тільки як письменник-лірик, але є ще автором пародій, пише передмови до книг сучасних українських поетів, є  літературним редактором, а також створює тексти та мелодії до пісень, має багато чисельну аудиторію   у мережі Фейсбук.   У доробку поета є збірка поетичних пародій «Тобі сюди, Алісо!»  та збірка лірики “У середмісті моєї пам’яті“, де автор виступив як поет-лірик і запропонував своїм читачам поблукати лабіринтами загадкового “середмістя пам’яті”.  Обидві книжки раніше були презентовані у районній бібліотеці.

Між  автором і присутніми  зав’язався змістовний діалог про місце поета і його місію, про  творчість і натхнення тощо.  Молоді люди з цікавістю спілкувалися,    намагалися поринути у світ  відчуттів і світогляд Володимира Присяжнюка.

Вірші, що звучали з уст самого автора створили мистецько-поетичну атмосферу, підкреслили силу влучного проникливого філософського справжнього слова.