Ти автор і творець власної книги життя

Увага! Бібліотека запрошує до спілкування!!!

В Коломийській центральній районній бібліотеці 17 вересня о 12.00 годині  відбудеться відеолекторій з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі «Ти автор і творець власної «Книги життя!»

 Кожна людина може потрапити в складну життєву ситуацію. Щасливий той  у кого є сім’я і багато друзів, але буває і інша сторона, коли потрібна порада чи допомога, а  близької людини поряд немає. Саме тому Коломийська центральна районна бібліотека запросила  20 осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі, щоб стати для них тією людиною, а вірніше тією установою куди вони могли б прийти за порадою, за допомогою, або просто поспілкуватися.

На заході будуть створені сектори: інформаційно-довідковий, правовий, соціальний, сектор досліджень, які під час нашого спілкування будуть надавати консультації щодо здобуття освіти, працевлаштування, прав людини, здорового способу життя.

Учасникам заходу буде запропоновано відвідати інтернет – центр де вони зможуть скористатися безкоштовним  інтернетом для спілкування з рідними та друзями у соціальних мережах.

Під час зустрічі медіа партнери ТРК «НТК» представлять відео сюжет про людей які опинившись у  складних життєвих ситуаціях,  не втрачають віри, надії на кращі зміни в їхньому житті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *