Семінар-навчання бібліотечних працівників

    23 листопада 2017 року в Коломийській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-навчання бібліотечних працівників по підготовці до здачі статистичних звітів за 2017 рік та плануванню роботи на 2018 рік.

    На навчання були запрошені працівники бібліотек П’ядицької, Матеївецької та Нижньовербізької об’єднаних територіальних громад.
Семінар відкрила начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор, яка акцентувала увагу на  нових підходах до роботи бібліотек, залученню відвідувачів, шляхом створення гуртків за інтересами, участь закладів культури в проектах і Грантах.\

    Директор центральної районної бібліотеки Наталія Тарновецька звернула увагу на вимоги до оформлення  планів та  звітів, формування основних заходів на наступний рік, особливості звіту ECMaP.  Обговорювалися питання роботи бібліотек в умовах децентралізації.

    Методист організаційно-методичного відділу Галина Сапович провела практичне навчання по заповненню таблиць звіту, зробила роз’яснення про принципи роботи електронної системи звітності ECMaP.
Методист відділу Марія Николайчук презентувала  «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 рік», підготовлений районною бібліотекою, звернула увагу на основні дати 2018 року, які необхідно включити до плану роботи. .
Завідуюча відділу комплектування і обробки літератури ЦРБ Софія Сапович  говорила про правила ведення облікових документів: сумарної, інвентарної книг, облік нової літератури; особливо зупинилась на переведенні розташування фонду з ББК на УДК. Універса́льна десятко́ва класифіка́ція — бібліотечна класифікація документів, широко використовується у всьому світі для систематизації різних видів документів і організації картотек. Провідний бібліограф відділу обслуговування Руслана Ониськів звернула увагу на довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування читачів. Завідуюча краєзнавчим відділом Тетяна Гуцуляк  – про включення до планів  роботи бібліотек презентацій, зустрічей з видатними і цікавими людьми, пріорітетні напрями краєзнавчої роботи.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *