Засідання конкурсної комісії відділу культури райдержадміністрації з проведення конкурсу на заміщення посад: завідуючої масової бібліотеки та завідуючої дитячої бібліотеки селища Отинія

       4 жовтня 2019 року в приміщенні читального залу Коломийської центральної районної бібліотеки відбулося засідання конкурсної комісії відділу культури  районної державної адміністрації  з проведення конкурсу на заміщення посад керівників державних та комунальних закладів культури району – завідуючої масової бібліотеки та завідуючої дитячої бібліотеки селища Отинія.

        На засіданні були присутні 6 членів конкурсної комісії (із затверджених 9), а також, відповідно до п.2 ст. 215 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» ‒ представники засобів масової інформації.
         Відповідні документи, згідно вимог чинного законодавства, було подано кандидатами: на посаду масової бібліотеки смт. Отинія ‒ Хомин М.М., на посаду завідуючої дитячої бібліотеки  смт. Отинія ‒ Нагорної М.М.
          В ході засідання конкурсна комісія розглянула документи кандидатів на посади та заслухала перспективні плани розвитку на 1 та 5 років. Члени комісії задали питання щодо шляхів залучення читачів, пропозицій щодо новітніх форм роботи, співпраці з громадськими організаціями і органами влади та ін.
          Згідно голосування повноважної конкурсної комісії вирішено «одноголосно»: підписати контракт з Мар’яною Хомин на заміщення посади завідуючої масової бібліотеки селища Отинія, та підписати контракт з Марією Нагорною на заміщення посади завідуючої дитячої бібліотеки селища Отинія.