Підсумки Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина»

19 квітня 2017 року в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулися підсумки 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина» у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризувати надбання національної та всесвітньої культурної спадщини.
Конкурс проводився з метою:
– підвищення культурного рівня молоді, формування шанобливого ставлення до всесвітньої, національної спадщини та української мови.
– виховання патріотизму на підґрунті вивчення національних традицій та позитивних прикладів з історії українського народу.
Завданням Конкурсу є: виявлення творчих здібностей та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті держави.
У конкурсі взяли участь: художники, поети, майстри та аматори декоративно-ужиткового мистецтва, учні, студенти та робітнича молодь, вікова категорія молоді від 14 до 30 років.
Конкурс проводився у 5 номінаціях:
1. Малюнок/Картина: «Моя мальовнича Україна».
2. Вироби народного промислу: «Рукотворні скарби».
3. Вишивка «Полотно життя».
4. Писанка «Кольорова Україна».
5. Твір «Наша мова калинова» (власний: вірш, проза, есе, нарис).
Переможцями у номінації: «Моя мальовнича Україна» стали Ангеліна Савчук , учениця 9 класу Ценявської ЗОШ І-ІІ ступенів (картина з бісеру «Україна єдина») та Ганна Семців (Трофімова), учасниця проекту Коломийської центральної районної бібліотеки «Молоді таланти Коломийщини» (картина «Хатинка в Карпатах»).
У номінації «Рукотворні скарби» переможцями стали Ігор Бойчук, студент ІV курсу Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (різьба по дереву: скриня «Я починаюсь з отчої землі», свічник-трійця «Розіп’ята душа на хресті Всевишньої печалі», тарілки «Нашого цвіту по всьому світу», «Магія українського Великодня» ) та Людмила Захарук, студентка ІV курсу Тернопільського національного-педагогічного університету (ткацтво бісером: портрет Шевченка, Ікона).
У номінації «Полотно життя» переможцем став Юрій Кондрат, студент Прикарпатського національного університету ім. В Стефаника, вчитель біології Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Вишиванка).
У номінації «Наша мова калинова» переможцем стала Богдана Мельник, читець Коломийської центральної районної бібліотеки (власний вірш «Ми творимо свою Україну»).
Другий етап Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина» буде проходити з 20 квітня по 20 травня в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва, де будуть представлені роботи переможців конкурсу першого етапу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *