Менеджмент якості і ефективність роботи бібліотек

19-20 вересня 2012 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулась науково-практична конференція «Менеджмент якості і ефективність роботи бібліотек». Захід проводився за підтримки регіонального тренінгового центру, який функціонує в рамках програми «Бібліоміст».

В роботі конференції взяли участь заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА В. М. Тимків, представники органів державної влади та місцевого самоврядування Надвірнянського району. Перший день обласної конференції проходив на базі Надвірнянської центральної районної бібліотеки (директор М. І. Кушнерчук) та бібліотек-філій сіл Тисменичани, Цуцилів, Молодків, Гвізд.
На другий день конференція продовжила свою роботу в ОУНБ ім. І. Франка. Директор бібліотеки Л. В. Бабій – модератор конференції, у своєму  виступі «Якість керівництва – фундаментальна основа успіху бібліотеки» розкрила основні складові ролі менеджера в організації діяльності бібліотечного закладу.
З доповідями виступили директори обласних бібліотек для юнацтва та дітей С. Я. Шаган та І. Я. Тацакович.
Заступник директора ОУНБ ім. І.Франка, голова Івано-Франківського обласного відділення УБА Г. В. Горбань та координатор регіонального тренінгового центру О. В. Люба у своїх доповідях розглядали питання, які стосуються діяльності РТЦ та УБА в питаннях розвитку бібліотечної справи на сучасному етапі, користування новітніми інформаційними технологіями у бібліотеках. Для учасників конференції було проведено тренінг «Написання грантових проектів. Фандрейзинг».     На конференції обговорювались найбільш актуальні питання впровадження менеджменту якості роботи як необхідної умови в діяльності бібліотек на сучасному етапі.
З доповідями-візуалізаціями згідно тематики конференції виступили директори ЦБС області: М. І. Кушнерчук – директор Надвірнянської ЦБС, М. М. Підлеснюк – директор Городенківської ЦБС, О. І. Бирчак – директор Коломийської ЦБС, Г. М. Медвідь – директор Івано-Франківської ЦБС та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *