Умовно засуджені проти ВІЛ/СНІДу

В приміщенні Коломийської центральної районної бібліотеки відбувся відеолекторій для осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Тема обговорення “Профілактика ВІЛ/СНІДу та інших інфекційних хвороб, які передаються статевим шляхом”. Захворювання на ВІЛ/СНІД є дуже небезпечним і за темпами поширення цієї хвороби не дарма ї їназивають чумою ХХІ століття.
Вважається, що хто обізнаний, той озброєний, а тому, за таким життєвим постулатом Коломийським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції організовано та проведено захід на цю актуальну тему, з метою запобігти поширенню смертельної хвороби серед людей, зокрема й серед засуджених.
До розмови з присутніми була запрошена лікар-снідолог Коломийської районної поліклініки Рева Ольга Миколаївна. Вона розповіда про реальні випадки з життя заражених ВІЛ/СНІДом, а також про те, як ця страшна хвороба, не вибираючи людей по віку, майновому чи соціальному стані, повільно їх вбиває. Молоді люди з уважністю та зосередженістю слухали розповіді лікаря, задумуючись про зміст життя. Те, що їх ця тема стурбувала й зачепила говорили їхні наповнені роздумів очі, особливо вразив перегляд слайдів та фільму.
Надіємось, що присутні юнаки та юначки зроблять належні висновки і в подальшому будуть більше цінувати своє здоров’я та стануть більш виваженими і відповідальними в стосунках один з одним.Такими заходами ми намагаємось виробити у засуджених готовність до самокерованої та правослухняної поведінки, що є наріжним каменем у їх виправленні.
Звичайно, що без допомоги однодумців організувати такий захід та провести його на належному рівні не вдалось би, а тому за сприяння в проведенні зустрічі висловлюємо щиру подяку головному лікарю Коломийської районної поліклініки Козовому Василю Сергійовичу, директору Коломийської центральної районної бібліотеки Бирчак Орині Іванівні та її ввіреному колективу.

Заступник начальника Коломийського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції
Максим Шмігельський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *