Ми у числі переможців

Згідно з планом роботи управління культури обласної державної адміністрації на 2011 рік проходив обласний конкурс «Краща сільська бібліотека 2011 року».  Коломийська ЦБС представила на обласний конкурс роботи 6 бібліотек-філій, переможців районного конкурсу: Л.Хлібичин, Голосків, Мишин, Сопів, Слобода і Воскресинці. Конкурс проводився у два етапи. В першому етапі, що відбувся на районному рівні, взяли участь усі сільські бібліотеки, користувачами яких є більше ніж 325,2 тисячі сільських мешканців.
Окрім визначення місць, передбачено і номінації:  «Краща краєзнавча робота в сільській бібліотеці»;  «Кращий читацький клуб, любительське об’єднання»; «Краща організація роботи із користувачами з обмеженими можливостями та соціально незахищеними верствами населення».;«Бібліотека-музей».
На розгляд обласного журі подано матеріали  кращих бібліотек – переможців із 17 централізованих бібліотечних систем області.
16 жовтня журі обласного конкурсу розглянуло надіслані матеріали і визначило переможців. 22 грудня  в ОУНБ ім. І. Франка відбулось вручення нагород.

Приємно було відзначити, що бібліотека-філія с.Лісний Хлібичин отримала 3-є місце, відзначена дипломом, грошовою премією і подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *