Поет материнського смутку і материнської величі


В читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся літературно-мистецький вечір “Поет материнського смутку і материнської величі” з нагоди 100-річчя від дня народження Андрія Малишка.
Андрій Малишко… Поет-лірик від Бога. Коли думаєш про поета, в душі оживають чарівні струни його поезії, його ніжного і бентежного серця. Змалку полюбивши українські народні пісні та історичні думи, які чув ще від рідної матері, він протягом усього життя звертався до тих джерел, що цілющою водою тамували його поетичну спрагу, а інколи і біль серця…
На вечорі були присутні студенти політехнічного коледжу: група Ф11 (куратор Марта Загорняк) і група МД-11 (куратор Лілія Дорундяк) та працівники сільських бібліотек-філій. У виконанні аматорів народної творчості БК с.Ковалівка, БК с.Турка, БК с.В.Кам’янка, клубу с.В.Вербіж звучали прекрасні пісні поета-пісняра: “Пісня про вчительку”, “Пісня про рушник”, “Ми підем де трави похилі”, “Стежина”, “Пісня про Україну. Лауреат Всеукраїнських конкурсів Жанна Романюк виконала “Пісню про матір”. Поезію поета читали працівники центральної районної бібліотеки.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *