Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово


Центральна районна бібліотека спільно з об’єднанням гімназистів “Оберіг” Коломийської гімназії ім.М.Грушевського провели літературно-музичну композицію “Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово” до Дня української писемності та мови. Звучали чудові вірші і пісні про Україну, про мову у виконанні учнів 4-А класу (керівник Світлана Титик).
Олександра Бурдяк, бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ провела огляд літератури “Живи, красуйся наша мово”. “Ми повинні робити все, сказала вона, щоб біблійне, “…спочатку було слово…” пам’яталося всіма і завжди, щоб мова наша була рідною, щоб кожен із нас пам’ятав, що вона безсмертна, щоб ми завжди казали, що наша мова ще й солов’їна, барвінкова, калинова, співуча, чарівна…
А  ще 9 листопада минає 140 років від дня народження українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, людини непересічного таланту – Богдана Лепкого. Наш славетний галичанин жив і творив задля України, задля її волі і кращої долі. І сьогодні мрія, якій він віддав всього себе – збулася. Незалежна Україна є.
На завершення заходу Софійка Блонська виконала пісню про Україну.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *